Тел.: (096) 510-77-77

Новий вимір ефективності.

Новий вимір ефективності.

Знижена витрата палива і збільшена рентабельність. З першого дня.

Ми задавали питання і відповідали на них, коли створювали новий Actros. Результатом стало значне зниження у витраті палива. Інший наслідок можна побачити в частковому зниженні загальних витрат, завдяки точним сервісним послугам, які були спеціально адаптовані до нового Actros. Серед них система телематики FleetBoard, яка включена як частина стандартного устаткування. Все для однієї мети: збільшити вашу прибутковість.

З економією палива до 7% Actros набагато більш економічний у порівнянні з авто з двигунами Euro V. Включені в стандартне обладнання двигуни Euro VI також встановлюють нові орієнтири - з економією палива до 5% у порівнянні з попередниками з двигунами Euro VI. Двигуни Euro VI доступні з 4 варіантами розміщення і 16 варіантами вихідної потужності від 175 кВт до 460 кВт. Взаємодія цих заново розроблених економічних двигунів з різними додатковими інноваційними рішеннями дозволяють Actros встановлювати новий стандарти рентабельності перевезень. Також внесок в економію палива роблять, наприклад, оптимізована базова АКПП Mercedes PowerShift 3, поліпшена аеродинаміка і інноваційна система інтелектуального контролю трансмісії.

Надзвичайно вигідне рішення.

Для того, щоб ви могли краще використовувати технічний потенціал Actros, ми доклали великих зусиль для збільшення мережі сервісу для вантажних автомобілів. При цьому ми покладалися на сервіси, які спеціально адаптовані для обслуговування Actros і допоможуть скоротити загальні витрати на обслуговування і тому підвищити загальну прибутковість. Такі сервіси використовують новітні рішення телематики, спеціальні сервісні контракти, вигідні умови для лізингу і фінансові гарантії, високу вартість перепродажу і спеціальні заходи щодо зниження витрат. У повсякденних умовах це знижує загальні витрати і підвищує вашу прибутковість. З першого дня.