Тел.: (096) 510-77-77

Хетчбек

Такий, як ти.

Ціна, включаючи ПДВ 944 103 грн
Детальніше про моделі

Седан

Такий,‌ ‌як‌ ‌ти.‌

Ціна, включаючи ПДВ 1 017 648 грн
Детальніше про моделі

Хетчбек

Неймовірно стильний.

Ціна, включаючи ПДВ 957 336 грн
Детальніше про моделі

Седан

Ніколи‌ ‌не‌ ‌зупиняйтеся‌ ‌на‌ ‌досягнутому.‌

Ціна, включаючи ПДВ 1 047 871 грн
Детальніше про моделі Фото і відео

Купе

Досконалості немає меж.

Ціна, включаючи ПДВ 1 262 922 грн
Детальніше про моделі Фото і відео

Кабріолет

Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому.

Ціна, включаючи ПДВ 1 447 546 грн
Детальніше про моделі Фото

Універсал

Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому.

Ціна, включаючи ПДВ 1 024 891 грн
Детальніше про моделі Фото і відео

Coupé

Грай за своїми правилами.

Ціна, включаючи ПДВ 1 022 251 грн
Детальніше про моделі Фото

Shooting Brake

Грай за своїми правилами.

Детальніше про моделі Фото

Coupé

Дозвольте собі більше пригод.

Ціна, включаючи ПДВ 2 010 048 грн
Детальніше про моделі Фото і відео

Оновлений седан

Надзвичайно динамічний характер

Ціна, включаючи ПДВ 1 459 493 грн
Детальніше про моделі

Оновлений універсал

Створений для перемог у кожній справі

Ціна, включаючи ПДВ 1 522 174 грн
Детальніше про моделі

Оновлений кабріолет

Відкритий для будь-яких викликів.

Ціна, включаючи ПДВ 1 760 747 грн
Детальніше про моделі

Оновлений купе

Створений щоб перемагати

Ціна, включаючи ПДВ 1 612 777 грн
Детальніше про моделі

Позашляховик

Легендарний позашляховик.

Ціна, включаючи ПДВ 3 921 033 грн
Детальніше про моделі

Новий GLA

Ціна, включаючи ПДВ 1 023 909 грн
Детальніше про моделі

Новий GLB

Ціна, включаючи ПДВ 1 137 256 грн
Детальніше про моделі

SUV

Сильный характер с совершенно новыми гранями.

Ціна, включаючи ПДВ 1 420 707 грн
Детальніше про моделі

Купе

Натхнення кожен день.

Ціна, включаючи ПДВ 1 610 035 грн
Детальніше про моделі

SUV

Втілення успіху.

Ціна, включаючи ПДВ 2 061 526 грн
Детальніше про моделі

Coupe

Ціна, включаючи ПДВ 2 239 855 грн
Детальніше про моделі

Новий GLS-Class

S-Class серед позашляховиків.

Ціна, включаючи ПДВ 2 609 847 грн
Детальніше про моделі

Maybach

Розкіш в найчистішому вигляді

Ціна, включаючи ПДВ 5 374 299 грн
Детальніше про моделі

Новий S-Class Седан

Новий рівень сучасної розкоші

Ціна, включаючи ПДВ 3 142 498 грн
Детальніше про моделі

Мінівен

Зроби свій хід.

Ціна, включаючи ПДВ 1 520 414 грн
Детальніше про моделі Фото

Купе

Створений руками гонщиків.

Ціна, включаючи ПДВ 4 406 335 грн
Детальніше про моделі Фото і відео

Родстер

Ціна, включаючи ПДВ 4 803 911 грн
Детальніше про моделі Фото

4-Door Coupé

Життя – це перегони.

Детальніше про моделі Фото

EQC

Новий досвід водіння.

Ціна, включаючи ПДВ 1 844 445 грн
Детальніше про моделі

125 років! інновацій. Вічна пристрасть до винаходу

29 січня 1886 року в Берліні Карл Бенц подав заявку на отримання патенту на винайдений ним триколісний автомобіль. Цей день вважається днем народження автомобіля - винаходи, якому в 2011 році виповнюється 125 років. У той же час, Готліб Даймлер розробляв перший чотириколісний автомобіль. Таким чином, засновники компанії Daimler AG і її всесвітньо успішної ключовий марки Mercedes-Benz, працюючи незалежно один від одного, заклали фундамент виробництва всіх сучасних легкових автомобілів, вантажівок і автобусів. З плином часу компанія-винахідник автомобіля розвивалася стабільніше, ніж будь-який інший автовиробник, приділяючи увагу всім важливим аспектам роботи, від технології приводу до дизайну, що забезпечує комфорт і безпеку.

Для автовиробника інновація була і залишається ключовим фактором успіху, і в наші дні важливість її тільки зростає. Без сміливості в пошуку нових ідей, не був би винайдений автомобіль, а без інновації не було б прогресу. Компанія Mercedes-Benz, винахідник автомобіля, завжди прагнула активно розвивати цей вид транспорту. Так, з 1886 року, в якому Карл Бенц і Готліб Даймлер представили "Патент Моторваген" і "мотоколяску" відповідно, компанія зареєструвала більше 80 тисяч патентів, тим самим підтверджуючи заяву про своє лідерство в сфері технологій. "Патент-Моторваген" Бенца був першим автомобілем в світі і символом новаторського духу і майстерності. У той час весь вид майстерно зробленого триколісний автомобіля говорив про те, що настала епоха швидкості. Мотоколяска Даймлера, в свою чергу, стала першим чотириколісним автомобілем.

1886 рік - перший 3-х колісний автомобіль Mercedes

Ці два автомобіля поклали початок унікальної історії успіху - історії, в яку Mercedes-Benz продовжує дописувати все нові глави. Винаходи цієї компанії завжди випереджали час на кілька кроків - починаючи з виробництва "саморушного екіпажу" в Штутгарті, розкритикованого як "безперспективного", до сучасного автомобіля, який є не тільки символом особистої свободи, а й однією з опор економіки. Серед найбільш значущих інновацій компанії - перший автобус, перша вантажівка і перший сучасний легковий автомобіль - 1900 рік - Mercedes 35hp, представлений в лютому 1900 р

Mercedes 35 hp: прототип всіх сучасних легкових автомобілів

На рубежі століть Mercedes 35 hp, прототип всіх сучасних легкових автомобілів, був втіленням фундаментальнонової архітектури автомобіля. Він ознаменував собою перехід від довгоногої "мотоколяски" до образу автомобіля,знайомому нам всім. Вирішальними інноваціями були довга колісна база, широка колія, низьке положення центра ваги і похила колонка рульового управління. Ці нововведення заклали основу комфортного і безпечного водіння, аMercedes став першим його втіленням.

1900 рік - Mercedes 35hp

Дух новаторства - рушійна сила розробки автомобілів

Завдяки творчому підходу до дизайну, ідеї компанії Mercedes-Benz рухають автомобільну промисловість вперед,дозволяючи постійно переосмислювати концепцію особистої свободи в русі і відкриваючи нові областізастосування технологій. Саме процес постійної інновації дозволив Mercedes-Benz стати автовиробником зунікальним і різноманітним модельним рядом.

Безпека: в кожному сучасному автомобілі є частинка Mercedes

Жоден автовиробник в світі не зробив для дослідження автомобільної безпеки стільки, скільки зробив Mercedes-Benz. Ось уже 70 років експерти Mercedes з безпеки систематично вивчають причини аварій, методи зниженнятяжкості їх наслідків та запобігання.

На незмінну вірність Mercedes питань безпеки вказує і той факт, що в 2009 році компанія відзначила відразу трирічниці: 70 років розробки технологій безпеки, 50 років з введення жорсткого пасажирського салону і 40 роківдосліджень причин аварій.

Полегшення наслідків аварій - повне запобігання аваріям

Мета активної безпеки - забезпечити їзду без аварій. Переслідуючи цю мету, компанія Mercedes-Benz розробила ряд технологій, які полегшують наслідки аварій або дозволяють їх повністю запобігти. Системи з електронним контролем ABS і ESP® - розробки Mercedes, які внесли значний вклад у зниження частоти аварій. Ці технології в наш час також входять до складу стандартної комплектації практично всіх автомобілів. Система ABS - антиблокувальна гальмівна система - була вперше представлена в 1978 році в серії 116 класу S, а подушки безпеки - в 1981 році, в серії 126 класу S. Електронна програма стабілізації ESP® була вперше представлена в 1995 році в купе серії 140 класу S , а потім поступово впроваджена в усі моделі.

Mercedes-Benz був першим автовиробником, який об'єднав в цій системі засоби активної і пасивної безпеки, підвищуючи рівень захисту, який забезпечується водієві і пасажирам. Запуск системи PRE-SAFE® в 2002 відкрив нову еру в історії автомобільної безпеки. Mercedes-Benz систематично використовує в розробці технологій безпеки дані про фактичні аваріях і дані, отримані в результаті власних досліджень. Такі інноваційні системи як Active Blind Spot Assist або ATTENTION ASSIST борються з типовими причинами аварій, такими як зміна смуг і втома водія.